![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
15:01, 14 січня
Надійне джерело
Рятувальники Рівненщини моніторять та патрулюють стан доріг області
![Рятувальники Рівненщини моніторять та патрулюють стан доріг області Рятувальники Рівненщини моніторять та патрулюють стан доріг області](/dist-assets/images/cap.jpg)
Рятувальники Рівненщини в цілодобовому режимі здійснюють моніторинг та патрулювання на найбільш складних ділянках автодоріг області через ускладнені погодні умови.
Про це повідомили в ГУ ДСНС області.
"У разі суттєвого погіршення погодних умов водіям транспортних засобів оперативно буде надана уся необхідна допомога. А у разі виникнення надзвичайних випадків на дорогах, до надання допомоги готова важка інженерна спецтехніка".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...