![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
16:33, 10 січня
Надійне джерело
До Рівного приїздив Генеральний консул Республіки Польща
![До Рівного приїздив Генеральний консул Республіки Польща До Рівного приїздив Генеральний консул Республіки Польща](/dist-assets/images/cap.jpg)
Вчора секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян провів офіційну зустріч із Генеральним консулом Республіки Польща у Луцьку Славоміром Місяком та консулом Генерального консульства Кшиштофом Васілевським.
У першу чергу, очільник міста Віктор Шакирзяна подякував нашим польським партнерам, які стоять з нами пліч-о-пліч у боротьбі з російськими загарбниками.
«Нам вдалося побудувати, насправді, дружні відносини, адже польські колеги завжди поряд у допомозі, співпраці. Тож 2024 рік хочемо розпочати із активізації співпраці із нашими містами-партнерами у Польщі, аби підтримати та розвивати бізнес у нас та в Польщі. Тому висловив зацікавленість участі української сторони в економічному форумі, який планується найближчим часом», - зазначив секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян.
Мер також наголосив, що наша громада зацікавлена у подальшій співпраці, обміну досвідом поміж нашими бізнесами, аби будувати іще міцніші і ділові, і економічні, і дружні відносини.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...