Кого з рівненських підприємців відзначила влада (ФОТО)

Напередодні Дня підприємця, який відзначається в першу неділю вересня, 28 серпня в Рівненському залі камерної та органної музики нагородили почесними грамотами, подяками та відзнаками понад півсотні підприємців Рівненщини.

На урочистостях до Дня підприємця з вітальними словами виступили почесні гості, а свої музичні вітання подарували відомі виконавці та гурти Рівненщини. 

Крім того, багатьох підприємців області нагородили почесними відзнаками, грамотами та подяками.

- Підприємці - основа економіки всієї країни. Рівненщині є куди рости у сфері підприємницької діяльності, водночас ті показники, які у нас вже є, мають позитивний ріст, - звернувся до присутніхзаступник голови Рівненської обласної державної адміністрації Олексій Губанов. - 50 000 підприємців Рівненщини - це люди, які не просто сприймають цю справу, як професію, а як покликання.

Кого з рівненських підприємців відзначила влада (ФОТО), фото-1


А директор Рівненського обласного центру зайнятості Іван Ткачук наголосив, що саме підприємці забезпечують значну частину населення робочими місцями, платять їм заробітну плату, яка дозволяє нормально жити. 

Кого з рівненських підприємців відзначила влада (ФОТО), фото-2


Музичні ж вітання усім присутнім підприємцям подарували Іванна Місюк, гурти "Вояж", "Лісова пісня", етно-театр "Дуліби" та Катя Качановська.

Кого з рівненських підприємців відзначила влада (ФОТО), фото-3


Отож, за сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у соціально-економічний розвиток Рівненської області та з нагоди професійного свята - Дня підприємця нагороджені:

Почесною грамотою обласної державної адміністрації:

1. Гловацький Борис Борисович (ПП, м. Острог)
2. Гривківський Олег Анатолійович (Генеральний директор ТзОВ “Маяк-3”)
3. Копищик Леонід Денисович (ПП, Сарненський район)
4. Паш Микола Васильович (Директор ТзОВ “ДН Класик,” м.Дубно)
5. Сич Микола Сергійович (Керівник приватного підприємства “Патар”, м.Рівне)

Кого з рівненських підприємців відзначила влада (ФОТО), фото-4


Почесною грамотою обласної ради:

1. Купрін Галина Михайлівна (Голова правління Дубенського районного споживчого товариства)
2. Малахов Віктор Якович (ПП, Здолбунівський район)
3. Охремчук Олександр Ілліч (ПП, Володимирецький район)
4. Потапчук Руслан Васильович (Директор ТОВ “Укртехноліс”, Костопільський район)
5. Трохлюк Петро Миколайович (ПП, Березнівський район)
6. Тіма Андре (Комерційний директор ТзОВ “Користівське”)

Кого з рівненських підприємців відзначила влада (ФОТО), фото-5


Подякою обласної ради:

1. Галушко Ірина Олександрівна (ПП, Корецький район)
2. Покойовий Віктор Дмитрович (ПП, Гощанський район)
3. Пуха Микола Іванович (ПП, Зарічненський район)
4. Урбан Віталій Анатолійович (Директор з капітального будівництва ТзОВ “Торф Ленд Україна”)
5. Юхимчук Клавдія Іванівна (ПП, Демидівський район)

Почесною грамотою Головного управління Міндоходів у Рівненській області:

1. Берник Микола Іванович (Керівник ТЗОВ-Фірма “ЕЛЕКТРО-ТЕМП”)
2. Олішевський Віталій Валентинович (ПП)
3. Конончук Віталій Миколайович (Керівник ПП “ОЛАНД”)
4. Малько Анатолій Васильович (Керівник ТЗОВ “БАЙХІМ-Україна”)
5. Рибак Андрій Вікторович (Керівник ТЗОВ “ТВК РАМОС”)
6. Сакулін Анатолій Васильович (Керівник Здолбунівської регіональної філії ТЗОВ “ГАРУДА”)
7. Сидорчук Валерій Іванович (ПП)
8. Стеців Наталія Ростиславівна (ПП)
9. Луницька Світлана Михайлівна (ПП)
10. Пластунова Ірина Володимирівна (ПП)
11. Поліщук Ніна Андріївна (ПП)

Кого з рівненських підприємців відзначила влада (ФОТО), фото-6


Подякою обласного центру зайнятості:

1. Белюшко Галина Володимирівна (ПП, Березнівський район)
2. Бобров Юрій Павлович (ПП, Корецький район)
3. Бортнік Анатолій Андрійович (ПП, м.Кузнецовськ)
4. Возний Володимир Милентійович (ПП, Здолбунівський район)
5. Грицкевич Олександр Петрович (ПП, Сарненський район)
6. Драчук Інна Миколаївна (ПП, Острозький район)
7. Лівінюк Ярослав Миколайович (ПП, Радивилівський район)
8. Мартинюк Андрій Анатолійович (ПП "Аметист плюс", Дубенський район)
9. Мельник Олександр Миколайович (ПП, Зарічненський район)
10. Нестерюк Ольга Георгіївна (директор ТзОВ-фірма "Агросвіт", м.Рівне)
11. Пасічник Андрій Миколайович (ПП, Рівненський район)
12. Стельмащук Тарас Валерійович (ПП, Костопільський район)
13. Усович Василь Федорович (ПП, м.Кузнецовськ)
14. Чайка Світлана Дмитрівна (ПП, Млинівський район)
15. Янчук Віра Петрівна (ПП, Гощанський район)

Відзнаками Рівненської торгово-промислової палати:

1. У номінації “Кращий товаровиробник” - ТзОВ “Рівень ЛТД”
2. У номінації “Кращий експортер” - ВАТ “Завод “Ситал”
3. У номінації “Лідер ринку послуг” - Рівненська агенція із залучення інвестицій та обслуговування інвесторів “Інвест Ін Рівне”

Кого з рівненських підприємців відзначила влада (ФОТО), фото-7


Почесними грамотами Рівненської торгово-промислової палати:

1. За ІІ місце у номінації “Кращий товаровиробник” - ТзОВ “Техмік”
2. За ІІ місце у номінації “Кращий експортер” - ПАТ “Дубенський завод гумово-технічних виробів”
3. За ІІ місце у номінації “Лідер ринку послуг” - ППФ “Мека”

Дипломами Рівненської торгово-промислової палати:

1. За ІІІ місце у номінації “Кращий товаровиробник” - ПАТ “Волиньцемент”
2. За ІІІ місце у номінації “Кращий експортер” - ТзОВ фірма “СААН”

Почесною грамотою Рівненської торгово-промислової палати:

1. Варфалюк Володимир Олександрович (Генеральний директор “Агрокорпорації “Крупець”)

Відзнаками Держпідприємництва України:

1. Воєвода Володимир Миколайович (ПП, Млинівський район)
2. Давидчук Ігор Валентинович (власник ТзОВ "Будівельна компанія "Капіталінвест", м.Рівне)
3. Кузіч Людмила Йосипівна (ПП, Радивилівський район)
4. Мороз Ганна Зіновіївна (ПП, м.Кузнецовськ)
5. Тимощук Лілія Федорівна (ПП, Рокитнівський район)
6. Хочай Петро Петрович (ПП, Острозький район)

Кого з рівненських підприємців відзначила влада (ФОТО), фото-8



Почесною грамотою Рівненського регіонального відділення Союзу промисловців і підприємців:

1. Бабешко Дмитро Вікторович (директор ТзОВ ВК "Алюмо-пласт")
2. Луцик Вадим Миколайович (директор ТзОВ "Обрій")
3. Нагорнюк Віктор Володимирович (директор ПАТ "Поліссяхліб")
4. Редько Володимир Миколайович (генеральний директор ПрАТ "Агроресурс")
5. Федорович Володимир Тадейович (директор ТзОВ ВК "Овіс").

Кого з рівненських підприємців відзначила влада (ФОТО), фото-9
ОГО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі