• Головна
  • Спортсмени Рівненського «Інваспорту» здобули «срібло» на відкритому Кубку з бочча
16:30, 4 грудня 2023 р.
Надійне джерело

З 1 по 3 грудня у місті Івано-Франківськ проходив відкритий Кубок Західної ліги з бочча серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.

Як повідомили в Рівненській обласній раді, у цих змаганнях взяли участь 41 спортсмен з 10 регіонів України: Волинської, Дніпропетровської, Закарпатської, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Одеської, Полтавської, Рівненської та Хмельницької областей.

Ріненщину на Кубку представили три спортсмени регіонального центру "Інваспорт" та їх досвідчений тренер Олена Гончарук.

У підсумку наші спортсмени вибороли наступні місця:

• Володимир Ройко - 1 місце у класі ВС1 серед 10 учасників;
  • Оксана Гайду - 5 місце;
  • Анастасія Шаблюк посіла 7 місце у класі ВС2 серед 17 учасників.

У загальнокомандному заліку в класі ВС1/ВС2 наша команда виборола 2 місце серед 7 команд-учасниць.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію