• Головна
  • Смачний спосіб підтримати психічне здоров'я: популярний продукт виявився корисним при депресії
08:01, 6 грудня 2023 р.

Смачний спосіб підтримати психічне здоров'я: популярний продукт виявився корисним при депресії

Смачний спосіб підтримати психічне здоров'я: популярний продукт виявився корисним при депресії

Учені переконують, що раціон, який містить ферментовані продукти може бути корисним не лише для травлення, а й для ментального здоров'я.

Учені медичного факультету Університету Вірджинії опублікували цікаві висновки щодо впливу лактобактерій, якими багаті молочні продукти на психологічний стан.

Зокрема, учені виявили потенціал використання лактобактерій для запобігання тривоги та депресії.

Лактобактерії, які мешкають у кишечнику, впливають на настрій через регулювання імунної системи,
– наголосили дослідники.

Альбан Готьє вважає, що ці дані відкривають нові перспективи для розробки пробіотиків і методів лікування, спрямованих на підтримку та покращення психічного здоров'я.

Зокрема це може допомогти у розробці нових методів лікування тривоги та депресії, надаючи інноваційний підхід до розуміння ролі конкретних мікробів в організмі.

Учені також зазначили у висновках, що отримані результати насправді є цінними, адже дають змогу вченим розглянути оптимізацію пробіотиків і підходи до зміцнення здоров'я через підтримання певних видів лактобактерій і гамма-інтерферону.

Важливо! Цей матеріал має винятково загальноінформаційний характер і не може бути основою для встановлення діагнозу або медичних висновків. Публікації на сайті засновані на останніх актуальних і науково обґрунтованих дослідженнях у сфері медицини. Але якщо Вам потрібні встановлення діагнозу або медична консультація, обов’язково зверніться до лікаря.

Джерело: health.24tv.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...