![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
14:09, 1 грудня 2023 р.
Надійне джерело
На Рівненщині сім'я отруїлася чадним газом
![На Рівненщині сім'я отруїлася чадним газом На Рівненщині сім'я отруїлася чадним газом](/dist-assets/images/cap.jpg)
30 листопада до Рівненської обласної клінічної лікарні звернулася сім'я з села Нова Любомирка, Рівненського району, Олександрійської ТГ з ознаками отруєння чадним газом.
Про це повідомили в ГУ ДСНС області.
"Серед постраждалих: чоловік 1996 р.н., жінка 1995 року р.н. та дитина 2018 р. н.. Чоловік та жінка від госпіталізації відмовилися дитина перебуває під наглядом лікарів".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...