• Головна
  • Алкоголізм – не вирок, його можна подолати!
Новини компаній
12:15, 16 вересня

Алкоголізм – не вирок, його можна подолати!

Новини компаній

Лікарі все частіше звертають увагу на те, що кількість залежних від алкоголю людей щороку зростає. Серед причин такого явища можна вказати і соціальні проблеми, і економічні, і збільшення факторів стресу тощо. Але, якщо заглибитись у проблему, то її корінь знаходиться не у зовнішніх чинниках, а саме у внутрішніх. Зовнішні лише провокують на надмірне вживання спиртних напоїв, спонукають до того, щоб «забутись», відволіктись від проблем. Тому недаремно лікування алкоголізму Рівне базується якраз на подоланні внутрішніх факторів людини.

Дана проблема є у багатьох країнах. Але у більш розвинутих від самого початку відносились до алкоголізму, як до хвороби. І, відповідно, розробляли комплексний підхід до лікування, щоб не просто змусити людину відмовитись від вживання спиртних напоїв, а попередити будь-який ризик рецидиву у майбутньому.

Алкоголізм – не вирок, його можна подолати!, фото-1

Куди звернутись за допомогою у Рівному

Лікування від алкоголізму Рівне у клініці «Detox24» ефективне саме завдяки тому, що застосовується правильний підхід. Залежність є хворобою, а значить, потрібно вживати ті ж заходи, що й при подоланні будь-якого іншого захворювання, просто додатково враховувати й психологічний стан пацієнта.

У даному лікувальному закладі працюють:

  • Наркологи;
  • Психіатри;
  • Психотерапевти.

Спочатку проводиться первинна консультація, аби лікар міг визначити стан моральний та фізичний пацієнта, дізнатись про його «стаж» зловживання спиртними напоями, за яких обставин це частіше за все трапляється тощо. На основі отриманих даних формується індивідуальний курс лікування. Це дуже важливо, адже універсальні курси демонструють недостатню ефективність.

Далі проводиться чистка організму, бо потрібно вивести продукти розпаду спирту, які й викликають бажання випити. Додатково, якщо здоров’я пацієнта в поганому стані, призначаються препарати для підтримки та оновлення організму. Бо задача стоїть не просто відвернути людину від алкоголю, а зробити так, щоб вона у тверезому стані почувалась набагато краще, ніж у стані сп’яніння.

Сучасні методи лікування

Перш за все, примусове та таємне лікування вже не діють. Хоча вони й раніше не діяли або ж мали короткотривалий ефект. Тому подолання проблеми починається з того, що пацієнт визнає наявність залежності. Тоді можна застосувати те ж кодування від алкоголізму Рівне, яке є досить дієвим. Але, і це треба зауважити окремо, будь-яка сугестія не спрацює, якщо людина не готова до неї, на підсвідомому рівні чинить спротив. Тому й потрібна добровільна згода (а не за примусом) пацієнта, і його щире бажання позбутись хвороби.

Також у клініці «Detox24» використовуються наступні сучасні методи:

  • Лазерне кодування;
  • Кодування за методом Довженка;
  • Лікування гіпнозом;
  • Вшивання ампули від алкоголізму;
  • Підшивка від алкоголізму;
  • Реабілітація.

Окремо розроблені програми для подолання жіночої та підліткової залежності. Так, хвороба дійшла й до молодого покоління, зараз можна побачити дітей віком до 16-18 років, які не просто вживають спиртні напої, а вже мають ту чи іншу стадію алкоголізму.

Деяким людям дуже складно зупинитись. Вони можуть і місяць не дивитись у бік горілки, а потім раптово піти у запій, який триватиме тиждень або більше. Спеціально для таких пацієнтів розроблена програма виведення з запою. Це особливо актуально, коли людина ризикую зірвати якийсь проект, від якого залежить її робота, або ж пропустити важливу зустріч, або ще щось. Тобто, потрібні екстрені заходи. Лікарі клініки «Detox24» знають, як зупинити запій та повернути людину у «стрій».

Не треба очікувати, що проблема вирішиться сама собою. Цього не станеться. Звертайтесь до фахівців вже зараз, за телефоном клініки +38 (096) 707-58-50.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Detox24 #клініка детоксикації #виведення із запою #кодування #підшивка від алкоголю
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...