• Спортсмени з Рівненщини – переможці чемпіонату Європи з дзюдо
16:35, 11 серпня 2023 р.
Надійне джерело

Спортсмени з Рівненщини – переможці чемпіонату Європи з дзюдо

У нідерландському місті Роттердам завершився чемпіонат Європи з дзюдо серед спортсменів з порушеннями зору.

У ньому брали участь 90 спортсменів із 19 країн Європи.

Рівненщину у складі національної збірної команди України представляли 10 спортсменів та 3 тренери.

Про це повідомили на сторінці Рівненської ОВА.

В загальному підсумку чемпіонами Європи стали Наталія Ніколайчик (у ваговій категорії до 48 кг, клас J1), Інна Сич (у ваговій категорії до 57 кг, клас J2), Анастасія Гарник (у ваговій категорії понад 70 кг, J1), Давид Хорава (у ваговій категорії до 60 кг, клас J2).

Срібними призерами чемпіонату Європи стали Юлія Іваницька (у ваговій категорії до 48 кг, клас J2), Анжела Гаврисюк (у ваговій категорії до 57 кг, клас J1), Олександр Назаренко (у ваговій категорії до 90 кг, клас J2).

Бронзовим призером чемпіонату Європи став Едуард Тропінов (у ваговій категорії до 90 кг, клас J1).

А Людмила Якимчук та Дмитро Соловей зупинилися за крок до здобуття бронзових нагород, посівши п’яті місця серед спортсменів у класі J2 відповідно у ваговій категорії до 57 кг серед жінок та у ваговій категорії до 90 кг серед чоловіків.

У медальному заліку чемпіонату Європи національна паралімпійська збірна команда України впевнено виборола перше загальнокомандне місце, здобувши до своєї скарбнички 9 нагород: 4 золоті, 3 срібні та 2 бронзові медалі.

Із загальної кількості медалей 8 нагород здобули спортсмени Рівненської області. Ще одну бронзову нагороду здобув Микола Рудник (Полтавська область) у ваговій категорії до 60 кг, клас J1.

Готували спортсменів до чемпіонату Заслужений тренер України Михайло Романкевич та тренер Іван Іваницький.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію