• Головна
  • У Рівному українці воюють з італійцем за кафе «Гавана»
17:13, 15 серпня 2013 р.

У Рівному українці воюють з італійцем за кафе «Гавана»

Громадянин Італії Джорджіо Морано заявляє, що сьогодні у кафе «Гавана» викрали папку з документами, які засвідчували його право власності на дане приміщення. Італієць викликав міліцію. Наразі чекають людину, яка надасть відео із камер спостереження закладу.

Спочатку Джоржіо Морано відмовився спілкуватися із журналістами так само, зі свого боку, відмовилися надати будь-яку інформацію працівники кафе «Гавана». Перший мотивував відмову тим, що не розуміє мову, а працівники кафе – мовчали.

Нагадаємо, на початку січня 2013 року власник кафе «Гавана» Сергій Петрушин провів прес-конференцію, на якій розповів причини конфлікту з італійцем.

Сергій Петрушин розповів, що ніби надавав італійцю послуги юриста, а оскільки у Джорджіо Морано не було коштів на розрахунок, той запропонував своєму юристу безкоштовно орендувати кафе «Гавана» на три роки, як плату за послугу.  Окрім того, Сергій Петрушин позичив італійцю біля 1,5 мільйони гривень під відсотки та заставу приміщення кафе. Юрист каже, що має всі відповідні документи, а також відеозапис позики грошей італійцю. Італієць каже, що нічого не підписував і не позичав. Окрім того, навіть не володіє мовою.

Рік тому, під час прес-конференції Сергій Петрушин заявив, що має всі юридичні підстави безкоштовно орендувати кафе «Гавана», а в подальшому відібрати кафе, якщо італієць не віддасть борги. Сергій Петрушин, також розраховує на складське приміщення у центрі міста Джорджіо Морано, як відсотки за позику у сумі 1,5 мільйони гривень...

Зі свого боку, всі ці звинувачення у свою сторону Джорджіо Морано відкидає. Він каже, що документи викрадені, а підписи підроблені. Ніякого договору оренди із Сергієм Петрушиним він не підписував і добровільно «Гавану» не віддавав.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...