• Головна
  • Працівники міліції Рівненщини затримали псевдосоціальних працівниць
16:02, 13 серпня 2013 р.

Працівники міліції Рівненщини затримали псевдосоціальних працівниць

Співробітники Здолбунівського райвідділу міліції за годину затримали двох шахрайок, які, представившись співробітниками соціальної служби, обікрали 79-річну пенсіонерку. Коли одна із зловмисниць відволікала бабусю розповідями про грошову допомогу, інша — шукала сховок із заощадженнями.

Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України у Рівненській області.

Мешканка Здолбунова Стефанія Стефанівна саме стояла біля вікна на сходовій клітці, коли до неї підійшла жінка ромської національності. Розповіді про соціальну допомогу у 100 гривень не насторожили пенсіонерку, тому бабуся погодилась на прохання зловмисниці пройти до квартири поставити підпис у документах.

Під час розмови шахрайка попросила розміняти 200-гривневу купюру. Проте коли бабуся відповіла відмовою, зловмисниця сказала, що розміняє деінде й одразу повернеться із потрібною сотнею гривень. Коли пані Стефанія побачила, що зникли гроші, то відразу ж зателефонувала до дільничного інспектора. Уже за годину правоохоронець затримав зловмисниць.

Шахрайки стверджують, що зважилися на злочин, бо їм не вистачило грошей, аби повернутися додому. 35-річна Галина та 25-річна Лідія мешкають у місті Борислав Львівської області. Жінки приїхали до Рівненської області, щоб провідати брата, який відбуває покарання у місцях позбавлення волі.

Наразі за частиною 3 статті 185 (крадіжка, поєднана з проникненням у житло) Кримінального кодексу України відкрито кримінальне провадження. Зловмисниці затримані згідно зі статтею 208 КПК України та знаходяться в ізоляторі тимчасового тримання Рівненського міськвідділу. Наразі встановлюється причетність жінок до скоєння інших подібних злочинів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...