Автор: Ірена Слута, коуч, тренер з особистісного розвитку, письменниця.
21:36, 11 серпня 2013 р.

Людина знак питання

Автор: Ірена Слута, коуч, тренер з особистісного розвитку, письменниця.

Гучна літературна подія відбулася завдяки Література.RV, за підтримки МП Яскраво у кіноцентрі «Ера». Гучність була не лише у подієвому значенні, а й у звуковому, адже Юрко Іздрик спільно із Григорієм Семенчуком утворити унікальний арт-проект. Поезія, електроніка, барабани, - все сплелося у єдину симфонію звуків, порухів, світла, приєднуючи глядачів-слухачів до якоїсь дивної мандрівки закутками самого життя.

«DrumТиАтр» – суцільний експеримент та імпровізація. Це гурт, що відмовився від будь-яких репетицій. Натомість він щораз подає своєму слухачу нове та оригінальне звучання. Мені нагадало це славні 90-ті зі своїми реп-клубами, коли кожен другий ставав поетом, чи музикантом. Але все це так органічно лягло у сучані реалії, знайшовши відголосся у душах молоді міста Рівне, що не зважаючи на пізній час початку заходу – 23:00, зал був переповнений.

Спершу була нагода послухати авторське виконання віршів, задати запитання, дізнатися про якісь, цілком інтимні, речі з життя автора, а згодом ввімкнутися у магію творення музики-тексту-життя. Сцена і зал не були розділені. Вони існували у спільному порусі, екстазі руху та світла, пульсуючи на одній хвилі, гублячись у відчутті простору, часу та визначеностей.

В кожній людині є якісь особливості, та зазвичай, вони не такі разючо помітні. Існують певні стандарти, типи, під які підпадають так чи інакше певні групи людей. Їх особливості чітко розмежовуються графами: робота/рід занять, хоббі, зовнішній вигляд, і т.п. Та є прошарок людей, які трапляються доволі рідко. Вони, мов старигани з крилами снують по цій грішній землі не зовсім розуміючи навіщо. Вони бачать більше, ніж інші і мають талант (чи все ж прокляття?) оформити це у слова так, що то резонуватиме іще комусь. Ці люди постійно знаходяться у пошуку відповіді. От тільки питання їм так важко вдається оформити, тому вони самі оформлюються у це питання. Всім своїм існуванням ставлячи знак питання життю. Юрко Іздрик – це знак питання сучасності. Це вигнута лінія життєвих перепетій українськості. І навіть все його тіло набуває форми того знака, ідеологію котрого він несе у світ. Цей знак питання існує для того, щоб ті хто ЧУЄ змогли таки отримати відповіді. Надіюся, так і трапилося цього дивного вечору із молодими людьми, котрі відвідали захід. Більше фото у Фотозвіті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...