
10:09, 27 травня 2023 р.
Надійне джерело
З російської армії на Луганщині повтікали мобілізовані "зеки"

У звіті Генерального штабу Збройних Сил України, опублікованому на сторінці у Facebook, зазначено, що 25 травня приблизно 20 в'язнів, які нещодавно прибули до району Сватового в Луганській області для посилення одного з підрозділів російської окупаційної армії, втекли зі своїх позицій.
Згідно з отриманими даними, колишні ув'язнені, які проходили прискорену підготовку перед прибуттям, викрали автомобіль КамАЗ та відправилися у невідомому напрямку. Наразі місце перебування дезертирів не встановлено, і окупаційні сили розгорнули пошукову операцію з метою їх затримання.
За останній час в окупованих територіях все частіше виявляються факти невиконання наказів командирів та випадки дезертирства.
Цей випадок свідчить про загострення ситуації в російських окупаційних військах та поглиблення недовіри до режиму окупантів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
11:59, 9 березня
11:01, 2 березня
11:59, 9 березня
11:59, 9 березня
11:59, 9 березня