
10:07, 8 серпня 2013 р.
На Рівненщині людям дозволили цілодобово скаржитися на міліцейський «беспредєл»
Контактний центр оперативного реагування на неправомірні дії працівників міліції відкрили на Рівненщині.
Про це власкору IA ZIK повідомили у секторі зв’язків із громадськістю УМВС України в Рівненській області.
Центр працюватиме в оперативному режимі і його основна мета – негайне відновлення порушених прав і свобод громадян, недопущення вчинення протиправних дій з боку працівників міліції. Діятиме він цілодобово. Від оператора, якому людина поскаржилась на співробітника міліції, скарга одразу потраплятиме на розгляд до начальника УМВС генерал-майора міліції Василя Лазутка, який був ініціатором створення центру.
Правоохоронці обіцяють забезпечити оперативне реагування на звернення.
Контактні телефони: 679-679; 0679-679-100.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:33
Вчора
Оголошення
16:15, Вчора
13
10:58, 5 червня
15:13, 8 червня
9
22:30, 6 червня
13
16:15, Вчора
18
