• Головна
  • Кодування від алкоголізму: в чому переваги методу
Новини компаній
12:30, 19 травня

Кодування від алкоголізму: в чому переваги методу

Новини компаній

На жаль, доволі багато людей в нашій країні страждає на алкоголізм. Розбиратись у причинах такого явища зараз немає сенсу, головне – як подолати цю проблему для кожної окремої людини, яка стикнулась з цим. І перше, що варто зробити – виведення з запою Рівне. Адже саме запої спричиняють найбільш серйозні наслідки, особливо для здоров’я, в тому числі й психічного. Після цього вже можна починати власне лікування.

Серед існуючих методів доволі добре себе зарекомендувало кодування. Його стали використовувати ще у минулому столітті, відзначаючи суттєві переваги. А саме до таких переваг відносяться:

  • Надійність;
  • Безболісність;
  • Швидкість використання;
  • Ефективність.

В той же час, є певні умови для того, щоб даний метод подіяв. Передусім – висока кваліфікація нарколога. Якщо фахівець не має відповідного досвіду і, тим більш, освіти, то очікувати на гарні результати неможливо. Вибираючи клініку, варто звернути особливу увагу на кваліфікацію лікарів.

Кодування від алкоголізму: в чому переваги методу, фото-1

Кодування – це гіпноз?

Деякі люди вважають, що кодування за методом Довженко є гіпнозом. Насправді, це не зовсім так. Звісно, є деякі прийоми, які Олександр Довженко взяв на озброєння з класичного гіпнозу, зокрема сугестію, але назвати його методику повноцінним гіпнотичним впливом на пацієнта неможна.

Лікування алкоголізму за даним методом відбувається поетапно, і першим етапом є консультація, проведення обстеження, психологічна підготовка хворого. Другий етап потрібен аби сформувати у пацієнта впевненість у тому, що проблему можна подолати, а також – відразу до спиртних напоїв. Третій етап, заключний, полягає у власне формуванні «коду», тобто заборони до вживання алкоголю. Сам Довженко проводив другий етап у групі, працюючи відразу з кількома пацієнтами, а третій етап вже був індивідуальним. У клініці зараз другий етап також можливо провести індивідуально, не чекаючи, поки з’являться ще хворі для утворення групи.

Ще одним методом, який точно доводить, що кодування не має відношення до гіпнозу, є лазерне кодування від алкоголізму. Воно здійснюється апаратно, за допомогою, як зрозуміло, лазерного променю, що діє на певні біологічні зони. Дана процедура рекомендована тим, хто не піддається кодуванню за попереднім методом.

В основі лазерного методу лежить давня китайська процедура «акупунктура». Відмінність полягає в тому, що зараз не потрібно проколювати тіло в необхідних точках, на них впливають лазерним променем. Ефект – такий самий, але це безболісно, безпечно, процедура не має протипоказань. До того ж, сеанс займає мало часу, всього лише кілька хвилин.

Наскільки це надійно?

Кодування вважається дійсно ефективним методом. Але потрібно дотримуватись деяких умов. Серед них – добровільне бажання пацієнта позбутись алкогольної залежності. Якщо його приводять до нарколога близькі (дружина, друзі, батьки) і наполягають на лікуванні, а сама людина цього не хоче, просто піддаючись тиску – то не варто розраховувати на якийсь ефект. Можливо, це й спрацює, але на дуже короткий термін, після чого трапиться так зване «розкодування», і людина ще більше буде пиячити. Втім, якщо паралельно з лікуванням буде проводитись робота із психологом, то проблему можна вирішити.

Друга умова – утримання від вживання алкоголю. Нарколог не може кодувати п’яну людину, або, якщо у тієї присутній похмільний синдром. Потрібно, аби пацієнт не пив деякий час (як правило, кілька днів). А ще краще – провести попередньо інтоксикацію, щоб «почистити» організм від токсичних речовин.

Який саме метод кодування вибрати – вирішується безпосередньо з лікарем на консультації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...