• Головна
  • Як гарантовано вилікувати алкоголізм
Новини компаній
17:30, 18 травня

Як гарантовано вилікувати алкоголізм

Новини компаній

Алкогольна залежність може виникнути у будь-якої людини. Але головною причиною більшість фахівців все ж таки вважають стрес. Погіршення соціальної та економічної обстановки, невпевненість у майбутньому, жага уникати реальності – все це призводить до того, що людина починає зловживати міцними напоями. Поглибленню проблеми сприяє також відсутність чітких критеріїв, за якими чоловік або жінка можуть визначити, що в них є залежність. Таким чином, кожен алкоголік не вважає себе таким, а значить, за його думкою, і необхідності в вирішенні проблеми немає.

В цьому випадку найкраще допомагає кодування від алкоголізму Рівне. Звісно, існує багато різноманітних методів, деякі з них можуть використовуватись наркологами у комплексі – це дозволяє пришвидшити процес одужання, мінімізувати негативні наслідки для здоров’я. Наприклад, немає сенсу проводити кодування без попередньої процедури детоксикації, адже вміст продуктів розпаду спирту в організмі хворого зведе всі зусилля фахівця нанівець. З цієї ж причини перед лікуванням пацієнт повинен утриматись від вживання спиртного протягом певного часу.

Як гарантовано вилікувати алкоголізм, фото-1

На що звернути увагу при виборі клініки

Враховуючи, що лікування алкоголізму Рівне пропонується різними закладами, потрібно правильно обрати клініку. В даному випадку помилка може призвести до більш серйозних наслідків, ніж просто відсутність ефекту. Людина може почати пити ще більше, або мати деякі проблеми з психікою.

Перш за все, потрібно взнати, чи відноситься клініка до визнаних державою медичних закладів, чи має вона ліцензію та право надавати подібні послуги. Це може приватна клініка, але в неї є дозвіл від МОЗ України, а лікарі-наркологи мають фахову медичну освіту, відповідний досвід роботи.

До інших критеріїв варто віднести:

  • Виконання умов повної конфіденційності пацієнтів, що звернулись за допомогою;
  • Наявність в клініці кваліфікованого психолога;
  • Оснащені для проведення процедур приміщення, лабораторії, палати тощо;
  • Грамотна первинна консультація, без якої взагалі неможливий початок лікування.

Крім того, важливо, щоб в закладі використовувались різні методики. Адже жоден існуючий метод не дає 100 відсоткової гарантії, і лікар повинен ще на первинній консультації підібрати той, який найбільше підходить для вирішення задачі, враховуючи індивідуальні особливості пацієнта.

Лікуватись вдома чи в стаціонарі?

У більшості випадків рекомендоване стаціонарне лікування, тому, шукаючи, де в Рівному лікують від алкоголізму, варто звернути особливу увагу на цей пункт. Серед головних переваг такого варіанту є те, що при погіршенні фізичного стану (а це іноді трапляється, коли людина, яка довго пиячила, припиняє вживати спиртне) пацієнта, йому вчасно зможуть надати першу медичну допомогу – зробити укол, виміряти артеріальний тиск, дати пігулку тощо. В домашніх умовах доведеться викликати «швидку» або чекати на виїзд спеціаліста клініки. Якщо таке станеться вночі, то можуть виникнути складнощі. До того ж, пацієнт, спілкуючись з іншими пацієнтами, не відчуватиме себе самотнім у своїй проблемі. Це своєрідна група підтримки, яка неодноразово доводила свою ефективність.

Що стосується лікування вдома, то тут головна перевага полягає в тому, що людина знаходиться у звичній для себе обстановці, що зменшується рівень стресу. Про неї можуть попіклуватись близькі, приготувати тут чи іншу страву, не турбувати зайвий раз. Але є й суттєвий недолік – пацієнт може не втриматись, знайти/купити алкоголь і тим самим порушити процес лікування. В стаціонарі подібний ризик відсутній.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...