• Головна
  • НУВГП у рейтингу кращих університетів України
16:40, 7 серпня 2013 р.

НУВГП у рейтингу кращих університетів України

Перший етап вступної кампанії до НУВГП пройдено. Хоча вона триватиме ще до жовтня місяця, можна вже робити певні висновки.

Передусім, варто зазначити, що вступники проявили неабияку активність під час подання документів, що вивело університет у ТОП-3 ВНЗ Рівненщини за кількістю поданих заяв. Загалом станом на 05.08.2013 р приймальною комісією було опрацьовано більше 14 тис. заяв.

Кількісні показники бажаючих стати студентами фіксувалися по всій Україні. Після завершення вступної кампанії на сайті abit-poisk.org.ua було опубліковано рейтинг 100 ВНЗ із найбільшою кількістю поданих заяв. НУВГП увійшов до цього списку і посів почесне 37 місце.

Ці факти свідчать про популярність НУВГП у нашому регіоні, проте які ж місця посідає цей навчальний заклад у загальноукраїнських рейтингах? Щоб відповісти на це запитання, ми скористались офіційними даними, які розміщені на Освітньому порталі. Вже понад 10 років це авторитетне джерело інформує громадян про якість вищої освіти в Україні.

Найсвіжішим виявився рейтинг «Компас» (від 22.06.2013 р). Цей проект виник з ініціативи компанії «Сістем Кепітал Менеджмент» і з самого початку позиціонується як загальнонародний. Позиція навчального закладу у цьому рейтингу формується на основі оцінок роботодавців, експертів, співробітників ВНЗ та випускників.  Таким чином, можна вважати, що оцінюється  практична цінність здобування освіти, а також рівень потреби держави у випускниках того чи іншого ВНЗ. Серед 239 вишів із усієї України НУВГП посів 30 місце, що вище на дві позиції у порівнянні із минулим роком.

Національний аерокосмічний університет ім. Н. Е. Жуковського вже сьомий рік поспіль формує рейтинг «ТОП-200 університетів України ІІІ, ІV рівнів акредитації». Його автори стверджують, що оцінка навчальних закладів відбувалась відповідно до міжнародних принципів ранжування вишів. Тут ми знайшли НУВГП на 69 місці із 200 (03.06.2013 р).

За результатами рейтингу, що визначався пошуковим інтерфейсом Scopus Affiliation Search, НУВГП посів 71 місце зі 105 (04.04.2013 р). Для формування списку були враховані всі проіндексовані Scopus публікації за всі роки діяльності установ.

Результати цих досліджень демонструють, що НУВГП не просто помічають, а ставлять у рейтингах найкращих ВНЗ України. Тому успіх Вступної кампанії – 2013 є не випадковістю, а швидше показником розвитку університету. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...