• Головна
  • На Рівненщині вперше визначать «Кращого розвідника» серед військовослужбовців (ФОТО)
16:07, 6 серпня 2013 р.

На Рівненщині вперше визначать «Кращого розвідника» серед військовослужбовців (ФОТО)

Сьогодні, 6 серпня, на 233 Рівненському загальновійськовому полігоні вперше розпочалося проведення триденного комплексного кваліфікаційного іспиту військовослужбовців розвідувальних підрозділів 13 армійського корпусу на звання "Кращий розвідник" у 2013 навчальному році.
- Для розвідників армійського з'єднання це унікальний шанс спробувати себе та свої здібності за фахом, - розповів начальник розвідки 13 АК полковник Юрій Блішун. - А ми в той час визначатимемо військовослужбовців з найкращою індивідуальною підготовкою до дій у розвідувальних підрозділах. Розвідка завжди вважалася та назавжди залишиться елітою Збройних Сил, і цим заходом ми вчергове нагадаємо особовому складу про високі моральні якості воїнів-розвідників та пересвідчимося у їх прагненні до самовдосконалення й просування по службі. 

У складанні іспиту беруть участь 30 офіцерів, військовослужбовців військової служби за контрактом та солдатів-строковиків. Учасники оцінюються за результатами виконання восьми навчально-бойових завдань. Їм, за сценарієм тактичного фону, протидіють групи імітації. 

- Кожен розвідник є бойовою одиницею. За замислом, в тилу ворога діяла розвідгрупа, але натрапивши на ворога, військовлсжубовець залишається сам і повинен діяти в тилу ворога, - додав начальник розвідки 13 АК.
Саме тут учасники застосовуватимуть свої знання та вміння з підготовки до виконання завдань, дій розвідника-спостерігача, пошуку об'єкта у визначеному районі, пересування на велику відстань в тилу противника з подоланням водної перешкоди. Також військовослужбовці рухатимуться за азимутами, виводитимуть з ладу чи руйнуватимуть об'єкти, вестимуть перестрілку з противником та спробують відірватися від переслідувачів. Неабияким випробуванням є подолання тактичної смуги перешкод одразу після 10-кілометрового марш-кидка. 

- Виконання усіх завдань іспиту є неабиякий психологічним навантаженням. Учасники, які складуть іспит, отримають кваліфікацію "Кращий розвідник" з правом носіння відповідного нагрудного знака, - підсумував полковник Юрій Блішун.
 
Вручення кваліфікації та знака заплановане на 7 вересня, у День воєнної розвідки - професійного свята розвідників 13 армійського корпусу.
 
кращий розвідник4

 

кращий розвідник3

 

кращий розвідник2

 

кращий розвідник1

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...