• Головна
  • Українська спортсменка вперше в історії здобуває "золото" Кубка світу з артистичного плавання
11:05, 17 березня 2023 р.
Надійне джерело

Українка Марта Фєдіна стала переможницею в технічній програмі на першому етапі Кубка світу з артистичного плавання, який відбувся в Маркемі, Канада.

Про це повідомив НОК України та олімпійська команда у Телеграм.

За свій виступ під пісню "Чарівна скрипка" наша спортсменка отримала 245.2917 бала, випередивши японську команду Юкіко Інуі, яка стала срібною призеркою з різницею в два з половиною бали. Бронзову ж медаль здобула канадська плавчиня Одрі Ламоте.

Варто зазначити, що це був перший в історії старт у рамках Кубка світу в жіночій одиночній програмі, де за медалі одразу змагалися 10 спортсменок.

Марта Фєдіна виступала під номером 7 і здобула перемогу, принісши нашій збірній першу нагороду на цих змаганнях.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію