• Головна
  • Спортсмени з Рівненщини показали відмінний результат на чемпіонаті України греко-римської боротьби
18:08, 27 лютого 2023 р.
Надійне джерело

Спортсмени з Рівненщини  показали відмінний результат на чемпіонаті України греко-римської боротьби

Успіх спортсменів Рівненщини в греко-римській боротьбі на чемпіонаті України серед кадетів 2006-2007 років народження в Тернополі вразив усіх присутніх.

Змагання стали відбором до збірної команди України, яка виступить на чемпіонаті Європи.

І представники нашої області продемонстрували свої вражаючі навички боротьби на всіх рівнях.

Всього на змаганнях взяли участь 215 спортсменів з різних регіонів України, серед яких були чемпіони та призери престижних міжнародних змагань.

Збірну команду Рівненщини представляли юні борці з міст Рівне, Сарни, Березне, Костопіль та Вараш.

Зокрема, Євген Піший з Вараша став чемпіоном України у ваговій категорії до 110 кг, виконавши норматив майстра спорту України та пройшовши відбір для участі у чемпіонаті Європи.

Владислав Солодчук з Рівного здобув срібло у ваговій категорії до 80 кг.

Ще один рівнянин Нікіта Жижко та Григорій Якубишин, який представляв і Вараш і Костопіль, отримали бронзові медалі у вагових категоріях до 65 кг та до 80 кг відповідно.

Загалом збірна команда Рівненської області показала чудові результати на змаганнях, зайнявши друге загальнокомандне місце.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію