19:57
14 червня

Щонайменше пʼятеро окупантів під Бахмутом ліквідувала артилерійська міна прикордонників.
Про це повідомили на сторінці Державної прикордонної служби України.
"Ворожу піхоту, що збиралася атакувати, наші бійці виявили з безпілотника. Аби упередити можливий штурм, прикордонники-мінометники випустили по загарбниках десяток осколкових мін. Один з боєприпасів вибухнув посеред ворожого бойового порядку та ліквідував групу окупантів. Вцілілі та поранені відступили, щонайменше п’ятеро загинули".