• Головна
  • Рівненська обласна лікарня отримала сучасне авто швидкої допомоги з США
16:07, 26 січня 2023 р.
Надійне джерело

Рівненська обласна лікарня отримала сучасне авто швидкої допомоги з США

Рівненська обласна лікарня отримала сучасне авто швидкої допомоги з США

Сучасну швидку з Америки отримала Рівненська обласна клінічна лікарня імені Юрія Семенюка. Це вже другий такий автомобіль у рамках співпраці керівництва області та представниками медичної спільноти США.

Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Зазначається, що авто, завантажене гуманітарною допомогою лікарського призначення, привіз сам Віце-президент із зв'язків з урядом католицької медичної організації OSF HealthCare Кріс Менс.

️«Щиро захоплююсь такими друзями. Приємно, що допомога не разова, а постійна. Ведемо перемовини і про пожежні авто, потреба у яких є нагальною. Продовжуємо налагоджувати ефективну допомогу з Америки», - заявив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль , який зустрівся із волонтерами.

За такий подарунок Крісу Менсу вручили подяку від головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного – за допомогу та сприяння війську, а також український прапор із підписом командувача військ ОК «Захід» Сергія Літвінова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Швидка #США #Рівне
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...