14:06, 18 січня
Надійне джерело
Під Бахмутом обірвалося життя ще одного Героя з Рівненщини

14 січня 2023 року в населеному пункті Озарянівка Бахмутського району обірвалося життя старшого солдата, кулеметника з Радивилівської громади ️Галатюка Вадима Ростиславовича, 1981 року народження.
Про це повідомили на сторінці громади.
Зазначається, що Вадим добровільно став на захист свободи, незалежності й територіальної цілісності нашої держави та проходив військову службу в підрозділах Національної Гвардії України.
"Радивилівська міська рада висловлює щирі співчуття рідним і близьким загиблого воїна. Розділяємо з Вами біль втрати, підтримуємо Вас у тяжку хвилину.
Світла і вічна пам’ять Герою-захиснику України!
️Чин похорону загиблого на війні Галатюка Вадима Ростиславовича відбудеться завтра, 18 січня.
О 12: 00 год, за адресою проживання сім’ї в с. Балки, відбудеться останнє прощання з Героєм.
️Заупокійне богослужіння пройде у Свято-Вознесенському храмі, а поховають загиблого бійця на кладовищі в м.Радивилів".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
09:22, 29 жовтня 2020 р.
859
21:37, 25 січня
4
08:51, Сьогодні
55
live comments feed...
Коментарі