
13:09, 2 січня 2023 р.
Надійне джерело
Цієї ночі ворог пошкодив енергетичні об'єкти столиці

Фото: LIGA.net
Результатом нічної атаки росіян стало пошкодження у Києві енергетичної інфраструктури. У місті знову розпочалися аварійні відключення електроенергії.
Про це заявив мер Києва Віталій Кличко у Telegram.
"В результаті нічного обстрілу столиці пошкоджені об‘єкти енергетичної інфраструктури. В місті - аварійні відключення електроенергії. Відповідно є знеструмлені об‘єкти теплопостачання.
Водопостачання столиці здійснюється в штатному режимі".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:12
Вчора
ТОП новини
Оголошення
11:39, 2 червня
13:33, Вчора
1