![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
18:06, 9 грудня 2022 р.
Надійне джерело
На Дубенщині одружились військовий і переселенка
![На Дубенщині одружились військовий і переселенка На Дубенщині одружились військовий і переселенка](/dist-assets/images/cap.jpg)
Він родом з Дубна на Рівненщині, а вона – з Берислава, що на Херсонщині.
Але Володимир та Вікторія разом вже два з половиною роки.
Познайомились через інтернет. Спершу спілкувались онлайн, потому зустрілись та, за деякий час, вирішили жити разом. Оселились на батьківщині Вікторії, там же й працювали і мирно жили до лютого цього року.
Цікаву історію кохання повідомили на сторінці Дубенської РДА.
"З початком повномасштабного вторгнення росії сім'я з дітьми та домашніми улюбленцями переїхала до дещо спокійнішого Дубна. Володимир пішов служити в Збройні Сили України, нині захищає нашу державу на півдні. Віка з іншими дівчатами-переселенками організувала волонтерську групу «Печеньки по-дубенськи»: готують смаколики для українських військовослужбовців".
А нещодавно в Дубенському відділі ДРАЦС пара урочисто зареєструвала шлюб.
"Війна змінює наші пріоритети, ми починаємо по-новому цінувати кожну мить разом. Володимиру дали 5 днів відпустки і ми вирішили одружитись. Мабуть, саме війна й постійна небезпека підштовхнули нас до цього важливого кроку в житті. Відтепер ми стали одним цілим", - розповідає Вікторія.
Святкову мить з молодятами розділили діти та сестри нареченої, бойовий побратим нареченого та дівчата-переселенки з різних куточків України, які нині живуть в Дубно.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...