![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
16:01, 7 грудня 2022 р.
Надійне джерело
Жителі села на Рівненщині відправили на передову "Сімейну скриньку для воїна"
![Жителі села на Рівненщині відправили на передову "Сімейну скриньку ... Жителі села на Рівненщині відправили на передову "Сімейну скриньку для воїна"](/dist-assets/images/cap.jpg)
15 сімей зі Старої Мощаниці приготували подарунки на фронт, які назвали «Сімейна скринька для воїна».
Про це інформує Рівненська ОВА.
«Таким чином ми висловлюємо вдячність захисникам. Кількість учасників акції, можливо, і невелика, але це майже пів села. Адже Стара Мощаниця маленька - декілька десятків дворів», - розповідає ініціаторка акції Ірина Гуменюк.
Зазначається, що кожна родина готувала свій подарунок. У пакунки клали солодощі, засоби гігієни, теплі в'язані шкарпетки, окопні свічки і обов’язково малюнки та привітання. Свої гостинці передали для волонтерів Рівного, а ті вже – для військових.
Нагадаємо, що це не єдина акція жителів цього села. Раніше тут організовували аукціони, під час яких продавали солодощі та сувеніри із зображенням знаменитого вітряка, а за виручені кошти робили тушкованки.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
00:38, 15 липня
10:51, 19 липня
4
11:25, 23 липня
13
13:07, 21 липня
19
live comments feed...