![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
18:09, 1 грудня 2022 р.
Надійне джерело
Родини, які опікуються сиротами, отримали допомогу від ЮНІСЕФ
![Родини, які опікуються сиротами, отримали допомогу від ЮНІСЕФ Родини, які опікуються сиротами, отримали допомогу від ЮНІСЕФ](/dist-assets/images/cap.jpg)
Холодильники, пральні машини, мультиварки та чайники передали прийомним сім’ям, опікунам і дитячим будинкам сімейного типу в рамках проєкту ЮНІСЕФ «Моніторинг та підтримка дітей в період війни».
Як повідомили в Рівненській ОДА, понад 30 родин Рівненщини, які опікуються сиротами, отримали таку допомогу. Загалом у цих родинах виховується 73 дитини.
Техніку закупила й доправила міжнародна благодійна організація «Партнерство «Кожній дитині».
В першу чергу допомагали тим, кому довелося виїхати на Рівненщину через військові дії. Це сім’ї з дітьми з Миколаївської, Херсонської, Харківської, Донецької та Луганської областей.
«У більшості родин не було умов для приготування їжі, зберігання продуктів та прання. Тому ми допомогли відстежити їх потреби», - прокоментувала регіональний координатор проекту Тетяна Кульчицька.
Зазначається також, що родинам передали обігрівачі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...