![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
15:08, 1 грудня 2022 р.
Надійне джерело
Господиня з Рівненщини вдома виготовляє окопні свічки та в'яже шкарпетки для армії
![Господиня з Рівненщини вдома виготовляє окопні свічки та в'яже шкар... Господиня з Рівненщини вдома виготовляє окопні свічки та в'яже шкарпетки для армії](/dist-assets/images/cap.jpg)
Жителька села Локниця Вараського району Гаюк Яна Степанівна виготовляє окопні свічки для військових. Її вироби, як запевняє жінка, здатні горіти і зігрівати від півтори до шести годин.
Про це повідомили на сторінці громади.
"Такі свічки військові підпалюють в окопах, щоб зігрітись. Окопна свічка стає в пригоді й людям, які змушені сидіти в холодних підвалах ховаючись від постійних обстрілів.
Для створення окопних свічок необхідні бляшанки, картон та віск, парафін.
Дехто з жителів зголошується допомогти для Яни Степанівни. Небайдужі мешканці нашої громади приносять бляшанки, воскові свічки, картон та допомагають фінансово для придбання парафіну.
Існує постійна потреба в картоні, бляшках, особливо у воску, воскових свічках та парафіні".
Наразі пані Яна ще й зайнялася в'язанням шкарпеток для наших захисників. А також запрошує всіх хто має бажання долучитися до цієї суспільно корисної справи.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
10:59, 15 липня
13
10:37, 19 липня
13:07, 21 липня
6
19:34, 24 липня
4
live comments feed...