• Парадзюдоїсти із Рівненщини прославили Україну
18:05, 12 листопада 2022 р.
Надійне джерело

Парадзюдоїсти із Рівненщини прославили Україну

У азербайджанському Баку завершився чемпіонат світу з дзюдо серед спортсменів із порушеннями зору.

На ньому парадзюдоїсти з Рівненщини завоювали аж 7 нагород (3-золота, 1-срібло, 3-бронзи) в особистій першості із 8-ми збірної команди України (1 срібну нагороду здобув Руфат Магометов з Дніпропетровської області), а також одне командне золото.

Цей результат дозволив збірній України посісти друге місце у загальномедальному заліку, поступившись лише команді Туреччини, у якої на одне «срібло» більше.

Про це повідомили у Рівненській ОВА.

"Чемпіонами світу стали Давид Хорава та Наталія Ніколайчик.

Срібну нагороду виборола Інна Сич.

Бронзові нагороди - Юлія Іваницька та Анжела Гаврисюк.

Чемпіонкою світу у класі J1 серед жінок у ваговій категорії +70кг стала Анастасія Гарник.

Бронзову нагороду у класі J2 серед чоловіків у ваговій категорії до 90 кг виборов Олександр Назаренко.

Жіноча команда, до складу якої входять спортсменки з Рівненщини Юлія Іваницька, Наталія Ніколайчик, Інна Сич, Анжела Гаврисюк, Анастасія Гарник, здобула золоті нагороди".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію