
09:02, 29 вересня 2022 р.
Надійне джерело
Наші хлопці опубліковали відео знищення ворожого танка

Фото з сторінки ЗСУ
Бійці ЗСУ перетворили черговий рашистський танк на металобрухт.
Про це повідомили на сторінці ЗСУ.
- В цьому протитанкістам 59 окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка допомагає вітчизняна розробка – ПТРК «Стугна-П», що стріляє на відстань до 5 км і пропалює 800 мм ворожої броні кумулятивом. Керувати комплексом можна дистанційно із укриття.
Чудова річ! Ми можемо собі сховатися і палити орків, - каже воїн на псевдо «Борода». – Хай рашисти знають, що це наша земля! І ми будемо її захищати, - діляться військові у коментарі до відео.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:34
Вчора
13:02
Вчора
ТОП новини
Оголошення
12:14, 19 червня
16:53, 24 червня
4
15:13, 22 червня