• Головна
  • У Рівному відбувся соціальний марш проти порушення прав і свобод людей (ФОТО)
11:04, 15 липня 2013 р.

У Рівному відбувся соціальний марш проти порушення прав і свобод людей (ФОТО)

Сьогодні, 14 липня, неофіційний політичний рух «Соціальний Опір» організував у нашому місті марш в честь дня взяття Бастилії. Мета маршу - донести до пересічних громадян пам'ять про дану подію, як революційне явище в історії світової політики та соціальних змін.
Цей захід вирішила організувати група активістів зі Львова. Хода розпочалася з кооперативного технікуму, а закінчилася на Майдані Незалежності. Під час маршу юні соціалісти скандували соціальні гасла, а біля пам’ятника Тарасу Шевченку виступили з промовою.
Ось про що говориться у прес-релізі організаторів:
Повстання робітничих і селянських мас у Франції в епоху просвітництва проти тиску влади і буржуазії, високих податків і обмежених прав призвело до зміни політичного устрою не лише у Франції. Французька революція була початком переходу країн світу від монархічного устрою до демократичного і республіканського. Зокрема кінець XVIII – початок XIX сторіччя – це початок активного піднесення української культури та мистецтва, боротьби за збереження національної ідентичності українського народу та селянських і кріпосних повстань проти соціальної нерівності на теренах України. Французька революція була початком соціально-політичних змін в житті Європи, де питання прав і свобод народів і людей постало як першочергове. Тому тема Французької революції актуальна і в наш час і в нашій країні, де права і свободи людей існують лише на папері, а ділі обмежуються і утискаються владою.
социальный марш1

 

социальный марш2

 

социальный марш3

 

социальный марш4

 

социальный марш5

 

социальный марш6

 

социальный марш7

 

 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...