• Головна
  • Рівненські спортсменки - призерки чемпіонату Європи з боротьби
17:01, 8 липня 2013 р.

Рівненські спортсменки - призерки чемпіонату Європи з боротьби

У місті Скоп’є (Македонія) відбувся чемпіонат Європи з греко-римської та вільної боротьби серед юніорів та юніорок 1993-95 рр.нар., на якому в складі збірної команди України взяли участь 4 спортсмени з Рівненщини

Зокрема, вдало виступили дівчата у змаганнях з вільної боротьби:
- срібну медаль виборола вихованка обласної школи вищої спортивної майстерності Скоблюк Лариса (тренер Денис Кайда, м. Рівне), спортивне товариство «Колос»;
- бронзову нагороду у ваговій категорії до 72 кг виборола Тичина Людмила (тренер – Ігор Мельник, смт Клесів Сарненського району) спортивне товариство «Динамо».

За крок до медалі у змаганнях з греко-римської боротьби зупинився учень обласної школи вищої спортивної майстерності Мартинюк Андрій (8 місце у в/к 55 кг) тренер Петро Нагорний, м. Костопіль.

Руденко Віталій, вихованець Здолбунівської ДЮСШ, тренер Віктор Куцель, посів 11 місце у змаганнях з вільної боротьби.

Зазначені спортсмени готуються, в складі збірної команди України, для участі у чемпіонаті світу серед юніорів, який відбудеться 12-19 серпня в м. Софія (Болгарія).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію