![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
14:03, 3 липня 2013 р.
Рівнянам за відеороботи даруватимуть планшети (ФОТО)
У Парку культури імені Тараса Шевченка на День молоді нагородили переможців першого танцювально-музичного шоу у Рівному «Битва міста».
Перш ніж відбулося нагородження, учасники та фіналісти проекту продемонстрували свою майстерність, а вже потім тріумфатори конкурсу, а саме зразковий ансамбль бального танцю «Лінія» та колектив сучасного танцю "I can choose", отримали кубки та грошовий приз у розмірі 500 гривень, котрий розділили між собою.
По закінченні виступу на літній естраді у парку імені Шевченка стартував другий загальноміський конкурс відеоробіт «Моє Рівне 730», присвячений 730-річниці Рівного. Тут було переглянуто 10 найкращих відеоробіт минулого року та продемонстровано приз «Рівненський слон», який вручатиметься переможцям разом з планшетним комп’ютером.
![видеоработы1 видеоработы1](https://s.0362.ua/upload/images/news/intext/51d/4102fb1be5/6bf08f60996e6f3e8dfdb85f4bdf78c5.jpg)
![видеоработы2 видеоработы2](https://s.0362.ua/upload/images/news/intext/51d/4102fb1be5/a67d3bccf546f257f9717217d8cb0916.jpg)
![видеоработы3 видеоработы3](https://s.0362.ua/upload/images/news/intext/51d/4102fb1be5/4fe5a81944eb6a79e6aca4d9a7db02ba.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
10:59, 15 липня
13
10:37, 19 липня
13:07, 21 липня
6
19:34, 24 липня
4
live comments feed...