
13:30, 24 квітня 2022 р.
ЗСУ забрали собі російського "Тигра"

Українські військові захопили ГАЗ "Тигр" з блоком керування виробництва німецької BOSCH.
Дякуємо Німеччині за підтримку … воєнпрому країни-терориста!
ГАЗ Тигр, 2017 рік. Без BOSCH хрін би до нас доїхав… Продовжуємо працювати над вивченням "імпортозаміщення". Далі буде", - написав український волонтер Павло Кашчук.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
18:14, 20 червня
11:29, 18 червня
18:14, 20 червня
18:14, 20 червня