• Головна
  • Що приховує мер Рівного у соцмережах
11:03, 19 червня 2013 р.

Що приховує мер Рівного у соцмережах

Побутує думка, що бізнесмени й чиновники високого рівня із тими, кого називають «пересічними громадянами» за життя вкрай рідко пересікаються, адже живуть у двох різних світах. Швидше за все – це правда. Правда, якщо не враховувати наявність соціальних мереж.

Навряд чи хтось повірить, але і бізнесмени, і чиновники – також люди. І все людське їм не чуже, в т.ч. й використання соціальних мереж. Відтак за бажання кожен може познайомитися і навіть поспілкуватися з відомими людьми, що прямо чи опосередковано впливають на наше життя. Для того, аби наші читачі могли відчути себе ближчими до таких далеких відомих рівнян, сайт «ВСЕ» розпочинає серію публікацій про сильних світу цього – публічних людей місцевого розливу. 

І розпочнемо ми з нашого місцевого «гаранта» – міського голови Рівного Володимира Хомка. Володимир Євгенович зареєстрований в соціальній мережі «Фейсбук» та, як годиться людям його вікової категорії, на «Однокласниках». Спочатку про Facebook.

З абиким очільник міста не товаришує. Лише з тими, кого знає. Наприклад, депутатів Рівнеради Олександра Чубая та Сергія Паладійчука, фотохудожника Олександра Харвата, бізнесменів Віктора Вайнера та Романа Чокана, директора краєзнавчого музею Олександра Булигу, директора палацу дітей та молоді Ірину Первушевську та міського палацу «Текстильник»Тараса Максименка, директора парку Шевченка Андрія Мощанецького і начальника міського управління капітального будівництва Олега Германа, директора агентства моделей «ARTmodels» Оксану Ігас та інших.  

В друзях у шефа Рівного є і два його зятя – Роман Артуньян (чоловік Оксани Хомко) та обранець молодшої доньки Іванки, що мешкає в Чикаго (США).  До речі, на відміну від Іванки – Оксана "Фейсбуком" не користується. 

Всього у цій соцмережі Володимир Хомко дружить лише із 69 «щасливчиками». А чимало заявок в друзі від інших користувачів керівник міста просто ігнорує. Що ж приховує мер Рівного у соцмережах? Чому фільтрує своє коло знайомств? Як виявилося, долучає до друзів пан Хомко лише тих, кого знає або кому симпатизує. 

- Торік під час виборів до Верховної ради  в соціальній мережі Фейбук від мого імені створили сторінку, яку я побачив лише минулого місяця. Скопіювали мій портрет дуже поганої якості, повісили портрет Януковича і написали, що я його «абажаю», - розповідає Володимир Хомко. - В мене є моя особиста сторінка у Фейсбуці, якою я користуюсь, а цю фальшиву побачили тисячі людей. Не всі ж люди знають, що то був політичний фальш - я б навіть не додумався до такого. Тож я перед тим, як добавляти в друзі, завжди провіряю людину, щоб ніхто не долучав мене з метою провокацій. Якщо не знаю хто це – не додаю.

Всього на Фейсбуці у Володимира Хомка 69 друзів. На Однокласниках" менше – 56 особи, але з усього видно, що цим сайтом міський голова користується регулярніше.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...