
16:52, 7 лютого 2022 р.
Рівненські особливі спортсмени успішно виступили на чемпіонаті України із кульової стрільби

Днями в Одесі відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової (пневматична зброя) серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату, в якому взяли участь спортсмени з 5 областей України.
Збірну команду Рівненської області репрезентували двоє спортсменів регіонального центру «Інваспорт».
За підсумками змагань у вправі Р-1 (пістолет пневматичний) Дмитро Грабінов виборов ІІІ місце,а Едуард Бірук посів 7 місце.
Підготовку спортсменів до змагань здійснював тренер Рівненського регіонального центру «Інваспорт» Філіпюк Олександр Степанович.
Про це повідомляє пресслужба "Інваспорту".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
5 міст, 215 учасників: як го "Дівчата" разом з Нацполіцією змінюють культуру реагування на насильство
Новини компаній
17:00
Вчора
Оголошення
live comments feed...