• Головна
  • У Рівному зменшили тариф на газ
15:52, 5 січня

У Рівному зменшили тариф на газ

У Рівному зменшили тариф на газ

Згідно з постановою НКРЕКП від 22 грудня 2021 р. №2765 з 1 січня цього року для АТ «Рівнегаз» встановлено тариф на послуги з розподілу природного газу у розмірі1,54 грн. за 1 кубометр на місяць (з урахуваннямПДВ). Порівняно з минулим роком, його зменшено на 8 відсотків.

Вартість послуг з доставки газу розраховується індивідуально для кожногоклієнта, а розмір плати залежитьлишевідобсягівспоживання. За основу беретьсяобсягспоживання газу впродовж «газового року». Цепроміжок часу з 1 жовтня по 30 вересня. Сума кубів газу, спожитого за «газовийрік», множиться на тариф на розподіл (доставку). Результат ділиться на 12 рівнихплатежів, якісплачуютьсящомісячновпродовж року.

Наприклад: за минулий «газовийрік» (з 1 жовтня 2020р. по 30 вересня 2021р.) споживачембуловикористано 500 куб. м газу. Місячнавартістьйого доставки до такого домоволодіння з 1 січня 2022р. розраховуватиметьсянаступним чином:

500 куб. м/12 міс. Х1,848 грн =77грн. на місяць з ПДВ, де1,848 грнвартість доставки 1 кубометру газу на місяць з ПДВ для АТ «Рівнегаз». 

Нагадуємо, щозгідно до вимог Типового договору, затвердженогоНКРЕКП, послуги з доставки газу необхідносплачувати в поточному місяці до 20 числа. Так як удеякихнаселених пунктах розмір плати за доставку газу є меншим за комісію банку, споживачеві буде вигіднішесплатити за кількамісяціводразу. Це дозволить заощадитисімейний бюджет.

Зауважимо, за розподіл газу згідноз чиннимзаконодавством треба сплачувати, навітьякщови не використовуєте газ в окреміперіоди. Для таких клієнтів у наступномуроці плата за доставку буде скоригованавідповідно до реальнихобсягівспоживання.

Про це повідомляє Пресслужба АТ «Рівнегаз».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Рівнегаз #тарифи
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...