![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
23:40, 9 червня 2013 р.
50 років Рівненському льонокомбінату
Рівно пів сторіччя минуло із того дня, коли на Рівненщині почав своє існування гігант легкої промисловості. Цей період відзначився злетами і падіннями, перемогами і невдачами. Майже два десятиріччя будівлі Льонокомбінату стояли напівзруйнваними. Сьогодні ж ми можемо пересвідчитися, що новий власник заводу-гіганта Олег Червонюк взявся і за відродження виробництва, і за повернення славного імені підприємству.
Вчора рівняни та гості міста мали змогу насолодитися виступами талановитих музичних гуртів «Дуліби» та «Після 9-ти». Спеціально запрошеною зіркою був гурт «ТІК». Живий звук, море драйву та позитиву – таким запам’ятається цей концерт.
Програму завершили гості зі Львова. Грандіозне fire шоу влаштували професіоналами театру вогню. Враження від масштабності свята вселяють впевненість та надію у подальший розквіт Рівненського Льонокомбінату.
Рівнян радували виступами місцеві гурти "Дуліби" та "Після 9-ти".
![DSC_0282](https://s.0362.ua/upload/images/news/intext/51b/4e82f56142/0cc0cda2afe4aa4bed74192522321422.jpg)
![DSC_0298](https://s.0362.ua/upload/images/news/intext/51b/4e82f56142/8bcc73d9d5c3dbb295bb0170ae90d359.jpg)
Після Привітального слова Олега Червонюка гурт ТІК більше години виконував свої хіти.
![DSC_0325](https://s.0362.ua/upload/images/news/intext/51b/4e82f56142/0b71158fc8bebc7d2d6a94e7690d09f0.jpg)
Олег Червонюк танцював з родиною.
![DSC_0431](https://s.0362.ua/upload/images/news/intext/51b/4e82f56142/2c0c8de692ff9200595d1bb49188b53e.jpg)
Закінченням концеру було грандіозне шоу від театру вогню.
![DSC_0578](https://s.0362.ua/upload/images/news/intext/51b/4e82f56142/196772beb35d0d6e68e7dedc18caa1b9.jpg)
Більше фото у нашому фотозвіті.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...