
12:58, 22 грудня 2021 р.
На Рівненщині поліцейський офіцер громади розшукав і повернув додому чотирикласника

Майже годину на зупинці чекала бабуся повернення онука зі школи. Зустріла два рейсових автобуси, але дев’ятирічного хлопчика серед пасажирів не було.

Позавчора близько 15-ї години на мобільний поліцейського офіцера Острожецької ТГ зателефонувала жителька села Підгай. Схвильована жінка повідомила, що зі школи не повернувся її онук — учень Острожецької школи, що за чотири кілометри від місця проживання.
Не гаючи ні хвилин, Володимир Кужекін вирушив на пошуки хлопчика. Спочатку розпитався про нього у навчальному закладі, потім — у магазині та місцевих жителів. Поліцейський розумів, що дитина не встигла на маршрутку, тож поїхав у село Підгай.
Саме дорогою до села орієнтовно за кілометр від Острожця він побачив хлопчика, який ішов додому пішки. Поліцейський посадив його у службове авто, де той відігрівся, поки доїхав додому.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:31
Вчора
Оголошення
22:45, 3 червня
10:35, 7 червня
5
22:45, 3 червня
18:25, 12 червня
2
live comments feed...