
12:21, 22 грудня 2021 р.
Зниклого острожанина знайшли в полі мертвим

Поліцейські та рятувальники розшукали острожанина, який зник безвісти.

Про це повідомляють на сайті Головного управління поліції у Рівненській області.
Чоловік пішов з дому ще 7 грудня. На жаль, його розшукали уже неживим.
У вівторок, 21 грудня, його знайшли у полі поблизу села Бродів без ознак життя. Під час огляду тіла ознак насильницької смерті не виявили. Наразі проводять судово-медичні експертизи.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
08:57, 9 червня
07:09, 12 червня
25
16:14, 11 червня
2
11:27, 5 червня
07:49, 7 червня