• Головна
  • Як відрізнити справжню натяжну стелю від підробки?
Промо
15:37, 1 грудня 2021 р.
Надійне джерело

Як відрізнити справжню натяжну стелю від підробки?

Промо
Як відрізнити справжню натяжну стелю від підробки?

Підробки у сучасному світі зустрічаються на кожному кроці. Не оминула ця проблема і натяжні стелі. 

Якісна плівка немає вираженого хімічного запаху, легко тягнеться, зберігаючи при цьому рівномірну товщину, стійка до розривів, має однаковий колір по всій площі і виготовляється переважно в Європі. Проте, вибрати плівку за такими рекомендаціями у Вас навряд, чи вийде. По-перше, кожна плівка, навіть європейська, буде пахнути, адже виготовлена вона із пластику й полімерів. Просто у хорошого полотна запах через декілька годин вивітриться, а неякісна китайська натяжна стеля буде нагадувати про себе ще довго. По-друге, плівка зберігається і транспортується в рулонах, і при виборі полотна споживачеві нереально зорієнтуватися, чи рівномірний у неї колір і товщина. Це може оцінити лише майстер, відчувши її в роботі.

Найпоширенішою схемою обману є заміна одного полотна іншим. Ви обираєте у каталозі плівку, яка найбільше сподобалася, а привозять зовсім іншу, набагато дешевшу і по якості не найкращу. Тому не соромтеся просити у продавця сертифікати перед монтажем натяжної стелі. Запам’ятайте, якщо Вам пропонують безшовне полотно, наприклад, французького виробництва, шириною 5 метрів – Вас точно обманюють. Європейські виробники не випускають таких широких плівок, максимум 3,25 м. Також не вірте, якщо Вам запропонують бельгійську натяжну стелю, хоча б тому, що Бельгія з 2011 року їх не виготовляє. І на українському ринку цього полотна уже давно немає, тому це точно Китай, який хочуть видати за полотно преміум-класу.

Але чи на стільки страшний отой Китай, як його малюють? Зараз багато європейських виробників переносять туди свої потужності. Крім цього там з'являються і офіційно реєструються цілком адекватні фірми, що випускають сертифікований товар, який відповідає усім міжнародним вимогам якості, безпеки та гігієни. Тому нічого страшного, якщо Вам запропонують плівку саме такого виробника. А перевірити, чи дійсно це саме якісний Китай, просто – за допомогою маркування натяжної стелі, якого, до речі, навіть європейці тепер не роблять. 

Аби максимально убезпечити себе від недобросовісних продавців неякісної продукції, необхідно звертатися лише до офіційних компаній. Такі фірми дбають про свою репутацію, у них завжди є офіс, де можна переглянути зразки товарів і отримати детальну консультацію фахівців. Зразки полотен мають бути представлені кількома каталогами з фотографіями, як виглядатиме та чи інша плівка в інтер'єрі. Самі зразки теж мають бути в наявності. На Ваше прохання менеджер має надати усі необхідні сертифікати якості на кожне полотно. 

Зазвичай фірми, що продають полотна, також надають послуги монтажу. Обов'язково поцікавтеся, чи є у них ліцензія на цей вид робіт, перегляньте фото готових об’єктів. А ще не полінуйтеся пошукати відгуки в інтернеті про компанію. Пам’ятайте, що чесному продавцю немає чого приховувати. Співпраця з такими фірмами проводиться тільки після укладання договору, в якому вказується кількість матеріалів, комплектуючих і їх вартість, якість полотна, відповідальність установника за правильність монтажу тощо. Повна оплата здійснюється лише після завершення монтажу і перевірки його якості. 

За 15 років роботи компанія “Ваша стеля” зарекомендувала себе як надійний партнер. Ми впевнені в якості продукції, яку пропонуємо і в професіоналізмі монтажників, які у нас працюють. Завітайте до нашого офісу за адресою м. Рівне, вул. Курчатова, 26 або телефонуйте (068)50-70-500 і переконайтеся, що ми – майстри своєї справи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Натяжні стелі підробка #які відрізнити справжні натяжні стелі #обман натяжні стелі #якісні натяжні стелі #Ваша стеля #Рівне #натяжні стелі
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...