• Головна
  • Здолбунів претендує на звання “Молодіжної столиці України -2023
14:49, 16 листопада 2021 р.

Здолбунів претендує на звання “Молодіжної столиці України -2023

Здолбунів претендує на звання “Молодіжної столиці України -2023

Здолбунівська громада подає своє місто на конкурс “Молодіжна столиця України”. 

"Наша громада заслуговує на те, щоб бути серед лідерів розвитку усіх можливостей для молоді, оскільки саме молоді покоління є основою розвитку та процвітання нашої держави", - йдеться на сайті громади.

Конкурс “Молодіжна столиця України” проводиться щороку, відзначаючи найкраще місто країни для проживання і розвитку молоді.

Основною метою конкурсу є активізація співпраці між молоддю та місцевим самоврядуванням, а також сприяння створенню комфортних умов для розвитку молоді у містах України. Покращення співпраці місцевої влади та представників молодіжного середовища у всіх містах України, поширення кращих практик такої співпраці та успішних кейсів втілення молодіжної політики на місцевому рівні.


Головні завдання конкурсу:

  • Залучення молоді до процесів управління містом, відтак – забезпечення вищого рівня відповідальності молодих людей за якість життя у містах;
  • Поширення кращих практик молодіжної роботи, обмін досвідом та залучення молоді до усіх сфер життя на місцевому і регіональному рівнях;
  • Використання європейського досвіду для покращення роботи з молоддю в регіонах України;
  • Мінімізація негативних тенденцій міграції та сприяння процесам децентралізації на місцевому рівні

Участь у конкурсі беруть міста України, не залежно від кількості мешканців, розміру території чи адміністративного статусу.

Заявку заповнюють спільно представники місцевої влади та молодіжного середовища міста, підписує міський голова та представники молодіжних громадських організацій, ініціатив та молодіжні активісти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##молодіжна столиця #Рівненщина #Здолбунів
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...