• Головна
  • Через безгосподарність міський бюджет Рівного втратив мільйони гривень
14:48, 8 листопада 2021 р.

Через безгосподарність міський бюджет Рівного втратив мільйони гривень

Через безгосподарність міський бюджет Рівного втратив мільйони гривень

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області провели ревізію  фінансово-господарської діяльності Управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради за період з 01.01.2018 по 31.03.2021 і виявили порушень, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на загальну суму 23,5 млн гривень.

Зустрічною звіркою, проведеною в Управлінні капітального будівництва виконавчого комітету Рівненської міської ради, встановлено завищення вартості виконаних будівельно-монтажних робіт трьома підрядниками на суму  18,2 млн  грн. Роботи оплачено управлінням містобудування та архі­тектури коштами міського бюджету.

Під час проведення контрольного заходу інспектори встановили, що через не передачу забудовниками у власність територіальної громади міста об’єктів інженерної інфраструктури та не проведення управлінням претензійно-позовної роботи щодо стягнення пайового внеску у вигляді коштів або переданих інженерних мереж по зданих у 2018–2019 роках в експлуатацію на 10 об`єктах будівництва,  міським бюджетом недоотримано 4,3 млн гривень.

Також у 2019 році не укладено договір пайової участі між управлінням та ТОВ «Фабрика «Рівненчанка». Як результат, міський бюджет не отримав  464 тис. грн коштів на розвиток інфраструктури міста.

Окрім того, чотирма підрядними організаціями не допущено спеціалістів Держаудитслужби до проведення зустрічних звірок, через що документально не досліджено дотримання законодавства при використанні бюджетних коштів на загальну суму 106,5 млн грн.  За результатами проведеної ревізії Управлінню містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради надіслані обов’язкові до виконання вимоги щодо усунення виявлених порушень.

Матеріали надіслано до правоохоронних органів.

Про це повідомляє пресслужба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##аудит # Рівне
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...