• Головна
  • З чемпіонату України з плавання рівненські спорсмени привезли медалі
11:26, 4 листопада 2021 р.

З чемпіонату України з плавання рівненські спорсмени привезли медалі

Днями у Миколаєві відбувся чемпіонат України з плавання серед осіб з порушеннями слуху (дорослі та молодь).

Рівненську область на змаганнях представлялидвоє вихованців комунального закладу «Рівненська обласна дитячо-юнацька спортивна школа осіб з інвалідністю» Рівненської обласної ради – Вадим Гордійчук та Ілля Ритов.

У чемпіонаті України з плавання серед осіб з порушеннями слуху Ілля Ритов став бронзовим призером змагань серед дорослих спортсменів на дистанції 200 м стилем брас.

У чемпіонаті України з плавання серед осіб з порушеннями слуху серед молоді наші спортсмени мають такі здобутки:

Ілля Ритовна дистанції 100 м батерфляй став срібним призером змагань, та посів 3 місце на дистанції 200 м стилем брас;

Вадим Гордійчукстав срібним призером змагань на дистанції 200 м на спині.

Підготовку спортсменів до змагань здійснювала заслужений тренер України Ольга Палюх.

Про це повідомляє пресслужба "Інваспорту".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію