• Головна
  • У Рівному успішно прооперували жінку, яка понівечила руку на пилорамі
15:11, 12 жовтня 2021 р.

У Рівному успішно прооперували жінку, яка понівечила руку на пилорамі

У Рівному успішно прооперували жінку, яка понівечила руку на пилорамі
Сьогодні в Рівному успішно провели дві унікальні та надскладні операції на базі опікового відділення із пластичною хірургією та відновно – реконструктивною ортопедією Рівненської обласної клінічної лікарні імені Юрія Семенюка. 

Про це повідомили Вікторія Красуцка на сторінці Рівненська обласна клінічна лікарня імені Юрія Семенюка.

Подібні операції такої надскладності вперше виконали в Рівненській обласній лікарні, та й в Україні знайдеться небагато хірургів-травматологів, які зможуть успішно виконати подібне відновлювальне операційне втручання. 

Буквально годину тому, майже близько півночі, нарешті завершилася надскладна, понад трьох годинна операція, а точніше, одночасно виконувалось три складних операції в одній – пацієнтці повернули кисть руки, яка була повністю пошматована внаслідок нещасного випадку, склали та відновили фаланги пальців. За півгодини до цієї операції Сергій Бондар та Олександр Гузоватий провели повністю аналогічне операційне втручання, відмінність лише в тому, що пацієнтка пошматувала руку внаслідок нещасного випадку на пилорамі під пресом. – написала Вікторія.
Як повідомив Сергій Бондар, операції на кисті руки пройшли успішно, та вже завтра пацієнтки зможуть самі, самостійно, рухати кистю руки та фалангами пальців, пройдуть лікування, відновлювальну реабілітацію, та, що важливо, зможуть повернутися до повноцінного звичного життя.
Сергій Бондар разом з Олександром Гузоватим сьогодні повернули двом, ще молодим, пацієнткам їхні руки, які відразу після операції вже почали потрохи відновлювати свою функціональність, а значить – повернули повноцінне життя.
Красуцка зазначила, що травмування в обох пацієнток відбулося два тижні тому, та самі травмування в обох повністю ідентичні. Різниця лише в тому, що одна пацієнтка травмувалася та отримала першу невідкладну медичну допомогу та оперативне втручання в районній лікарні на Рівненщині, інша – за кордоном. Але в обох випадках післяопераційна динаміка була вкрай негативна + втрачений час.
Але наші хірурги-травматологи зробили неможливе, вони справді сотворили диво!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Хірурги-травматологи Рівненська обласна лікарня Унікальна операція Врятували кисть руки
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...