• Головна
  • Революція в медицині: лікування на європейському рівні тепер і в Рівному
15:00, 30 вересня 2021 р.
Надійне джерело

Революція в медицині: лікування на європейському рівні тепер і в Рівному

Ще кілька місяців тому біль у спині, м’язах та суглобах рівняни лікували в застарілих та часто неефективних державних лікарнях або народними методами, що взагалі ставило під сумнів будь-яке одужання. Нарешті, все це позаду і містяни можуть відчути на собі професіоналізм та людяність лікарів сучасного та інноваційного центру вертебрології та ортопедії «Авангард Мед».

Цей центр відкрився в нашому місті не так давно, але вже встиг себе відмінно зарекомендувати, запропонувавши рівнянам найсучасніші та найдієвіші методики лікування.

Ми привезли в Рівне сучасні круті технології з Англії, Німеччини та Чехії, знайшли однодумців та взяли за основу своєї роботи вчення про ортопедичну неврологію та вертеброневрологію. Ми довго вчились, переймали досвід, і тепер підходимо до кожної проблеми дуже ґрунтовно, поєднуючи лікування медикаментами, коли це дійсно доцільно, з пошуком та лікуванням реальної причини болю. А для цього, вже недостатньо призначити пігулки чи уколи, саме тому в нашому центрі застосовують комплексний підхід, аналіз стану пацієнта кількома спеціалістами, що працюють злагоджено, в команді, за одними принципами, - кажуть лікарі «Авангард Мед».

Революція в медицині: лікування на європейському рівні тепер і в Рівному, фото-1

 Особливістю центру «Авангард Мед» є те, що лікарі тут не розводять руками, як в державній медицині, і не кладуть людину одразу на операційний стіл, а пропонують дієву альтернативу. Вона полягає у використанні найновішого обладнання світової медицини для проведення цілої низки процедур, які раніше були майже недоступні для жителів Рівного:

  • ударно-хвильова терапія
  • міостимуляція
  • лазер високої інтенсивності
  • PRP-терапія
  • мануальна терапія
  • ультразвукова терапія
  • витяжіння хребта
  • реабілітація після інсульту, спортивних травм, автомобільних аварій тощо.

В «Авангард Мед» з рівнянами готові попрацювати: вертебролог, невролог, ортопед та реабілітолог. Усі вони спеціалісти найвищого класу, які щодня самовдосконалюються та шукають індивідуальний підхід до кожного пацієнта!

- Наш центр відрізняється підходом до лікування. Організм людини – це єдина цілісна система. І коли в ній «ломається» щось одне, це неодмінно впливає на всю систему в цілому. Саме тому ми маємо на меті лікувати всю систему життєдіяльності, аби наші пацієнти якомога скоріше повертались до комфортного життя, - зазначає головний лікар вертеброневролог Олексій Казаков.

Рівненський центр вертебрології та реабілітації «Авангард Мед»

м.Рівне  вул.Замкова, 20 

тел: 096 561 65 65

https://avangardmed.com.ua/

https://instagram.com/avangardmed.rivne?utm_medium=copy_link

https://www.facebook.com/avangardmed.Rivne

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Авангард Мед #вертеброневролог #Олексій Казаков #реабілітація після інсульту #витяжіння хребта #ударно-хвильова терапія #мануальна терапія #PRP-терапія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

live comments feed...