• Головна
  • У липні імпортували товари з 69 країн та експортували в 58 країн світу через Рівненську митницю
13:00, 23 серпня 2021 р.
Надійне джерело

У липні імпортували товари з 69 країн та експортували в 58 країн світу через Рівненську митницю

У липні імпортували товари з 69 країн та експортували в 58 країн світу через Рівненську митницю

У липні 2021 року суб’єкти господарювання, що здійснювали митне оформлення товарів у Рівненській митниці, здійснили експортні операції у 58 країн світу та імпортні з 69 країн.

Загальний товарообіг в зоні діяльності Рівненської митниці в липні склав 5,3 млрд. грн., в тому числі: експорт –1,4 млрд. грн.,  імпорт  – 3, 9 млрд. грн.

Найчастіше імпорт товарів здійснювали з: Білорусі 22,3% від  загальної суми імпорту,  Швеції-22,1%, Польщі - 7,9%, Німеччини - 7,7%,Литви - 7%, Чехії - 5%,Латвія - 4,8%, США - 3,8%, Китаю - 1,1%, а найбільше товарів експортувалося в Польщу (18,4% від загальної суми експорту),  Німеччину (11,2%), Францію (7,4%), Угорщину (6,6%), Швецію (5,8%) , Литву (5,0%), Румунію (4,2%), Нідерланди (3,6%), Італію (3,6%), Бельгію (2,7%), Чехію (2,6%), Австрію (2,2%).

В липні 2021 року найчастіше імпортували наступні товари: паливні елементи (твели);  добрива мінеральні;  бітум нафтовий;  автомобілі легкові; трактори; вугілля кам’яне; нікель нелегований; причепи та напівпричепи; комбайни; смоли карбамідні; сівалки; скло;вантажні автомобілі.

На експорт найчастіше відправляли: меблі;  пляшки з безбарвного скла;  вугілля деревне; соєві боби; мінеральні добрива; лісоматеріали розпиляні; фанеру клеєну та листи до неї; олію соняшникову; плити деревостружкові; кукурудзу.

Кількість суб’єктів господарювання, які здійснювали зовнішньоторговельні операції в зоні діяльності Рівненської митниці в липні 2021 року склала 659.

Нагадуємо, що Держмитслужба нещодавно відкрила доступ до зведених даних товарообігу країни у форматі відкритих даних. Відтепер усі статистичні дані Держмитслужби щомісяця публікуються на Порталі відкритих даних та доступні для автоматизованого аналізу за посиланням https://data.gov.ua/organization/state-customs-service.

Рівненська митниця

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com

Дивіться нас на ютубі: https://www.youtube.com/channel/UCMcbfjjGSvhpssVwcClRmSQ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#митниця #імпорт товарів #новини Рівного
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...