![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
14:00, 20 серпня 2021 р.
Надійне джерело
Багатодітні малозабезпечені сім"ї скоро отримають одноразову виплату
![Багатодітні малозабезпечені сім"ї скоро отримають одноразову виплату Багатодітні малозабезпечені сім"ї скоро отримають одноразову виплату](/dist-assets/images/cap.jpg)
До банківських установ міста надійшли кошти для виплати одноразової грошової допомоги на дітей з багатодітних малозабезпечених сімей.
Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Рівненської міської ради інформує, що 20 серпня 2021 року мешканцям міста Рівного та селища Квасилів в банківські установи та Рівненську дирекцію акціонерного товариства "Укрпошта" перераховано 976,0 тис.грн для проведення виплати 180 сім’ям одноразової грошової допомоги на 488 дітей з багатодітних малозабезпечених сімей.
Нагадуємо, що зазначену соцвиплату спеціалісти управління проводять на виконання Постанови КМУ № 803, якою запроваджено виплату одноразової грошової допомоги у розмірі 2000 грн на дітей з багатодітних малозабезпечених сімей для підготовки до навчального року.
УПСЗН м. Рівне
Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua
Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com
Дивіться нас на ютубі: https://www.youtube.com/channel/UCMcbfjjGSvhpssVwcClRmSQ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...