• Головна
  • Здолбунівська команда з американського футболу «Орли» пройшла у пів фінал Чемпіонату України (ФОТОРЕПОРТАЖ)
18:33, 10 серпня 2021 р.
Надійне джерело

Яскравий та запальний матч з американського футболу відбувся минулої неділі, 8 серпня, на стадіоні «Локомотив» у Здолбунові. За місце у пів фіналі змагалися місцева команда «Орли» та київські «Патріоти».

Матч заздалегідь обіцяв бути напруженим та цікавим, адже до Здолбунова приїхали чемпіони України. Гра повинна була визначити півфіналіста Чемпіонату УЛАФ Ліги 7х7.

Гра розпочалася з перевагою гостей. У кінці першого тайму рахунок становив 0:22 на користь Києва. Проте на останніх хвилинах другого тайму «Орли» зуміли зрівняти рахунок. А вдало здійснена реалізація в овертаймі дозволила здолбунівській команді вибороти перемогу. Матч завершився з рахунком 69:70 на користь здолбунівських «Орлів».

У результаті гри місцева команда виходить до пів фіналу Чемпіонату УЛАФ Ліги 7х7. Наступна гра відбудеться у Здолбунові з ужгородськими «Лісорубами».