![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
15:02, 5 серпня 2021 р.
Надійне джерело
У Рівному розглядають пропозицію відкриття приватної школи із канадською освітою в місті
![У Рівному розглядають пропозицію відкриття приватної школи із канад... У Рівному розглядають пропозицію відкриття приватної школи із канадською освітою в місті](/dist-assets/images/cap.jpg)
Данило Корбабіч, консультант великих канадських компаній та колишній політичний радник представників влади Канади, приїхав до Рівного, щоб вивчити можливості та перспективи відкриття у нашому місті приватної школи. Про це повідомляє Рівненська міська рада.
Пан Данило Корбабіч давно бере участь у реформі освіти в Україні, очолював процес сертифікації першого та єдиного подвійного (канадсько-українського) ступеня Школи К-11 в Україні між Міністерством освіти України та канадською провінцією Манітоба. Був частиною команди, яка разом розробила навчальний план та керувала Новопечерською школою в Києві. Наразі пан Корбабіч з командою працюють над впровадженням цього досвіду в інших містах України.
Мета інвесторів – відкрити приватну школу із застосуванням канадських освітніх методик, адже канадська освіта є однією з найкращих у світі. Випускники такої приватної школи отримають канадський диплом та можливості навчатися у 90% університетів світу. Мова викладання у такій школі – англійська, водночас можливим є паралельне викладання українською мовою в початкових класах та підготовка дітей до навчання в такій школі з дитячого садочка.
Сторони обговорили деталі практичної реалізації даного проекту та продовжать переговори надалі, щоб рівняни отримали можливість вибору та доступу до освіти світового рівня в рідному місті.
![](https://s.0362.ua/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/053/745/22960557812155063689119043983210312706136730n_610b9bd07a17c.jpg)
![](https://s.0362.ua/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/053/745/23259684912155063255785754962157752036322094n_610b9bd156489.jpg)
![](https://s.0362.ua/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/053/745/23045262512155062222452527946857860836604491n_610b9bd252c66.jpg)
![](https://s.0362.ua/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/053/745/22960504912155062789119131867135471690008774n_610b9bd336145.jpg)
![](https://s.0362.ua/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/053/745/23376073512155671755724907831702773692158168n_610b9bd3f4172.jpg)
![](https://s.0362.ua/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/053/745/23077695412155061889119223190713326800650979n_610b9bd4b696b.jpg)
![](https://s.0362.ua/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/053/745/23152068212155061455785937082961996487945205n_610b9bd55c7b6.jpg)
![](https://s.0362.ua/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/053/745/23355285012155061089119303344805502920256297n_610b9bd5e1bd2.jpg)
Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua
Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com
Дивіться нас на ютубі: https://www.youtube.com/channel/UCMcbfjjGSvhpssVwcClRmSQ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...