• Головна
  • Як правильно боротися з наркотичною залежністю
Новини компаній
16:55, 29 липня

Як правильно боротися з наркотичною залежністю

Новини компаній

Наркоманія – це проблема, з якою треба боротися правильними методами. На жаль, кількість наркоманів в нашій країні за останні роки не зменшується. Просто якщо раніше люди кололися незрозумілою хімією в підвалах, сьогодні більшість має доступ до “модних” наркотиків. Наприклад, напас, амфетамін. На жаль, молодь не усвідомлює, що наркотики не можуть легкими та безпечними. Також вони не є чимось модним, тим, що підтверджує статус. Наркотики – це пряма дорога до психічних та фізичних хвороб, проблем з серцем, депресивних розладів, суїцидальних думок та параної.

Як правильно боротися з наркотичною залежністю, фото-1

Коли людина починає вживати наркотики, її організм поступово перестає самостійно виробляти ендорфіни. Аби стався їх викид, необхідний допінг. І його можна отримати лише з наркотиків. Тому люди вживають наркотичні речовини знову і знову, бажаючи відчути радість, спокій, ейфорію. Насправді, все це лише ілюзія, яка не допомагає вирішити реальні проблеми. Але ті, хто стає залежними, цього не розуміють. Так стається тому, що люди мають особисті душевні проблеми, травми, які їм вкрай важливо пропрацювати з психологом. Але вони цього не роблять, бо самі не усвідомлюють свого стану або звикли вважати, що з усім треба розбиратися самим.

Тому дуже важливо допомагати залежним людям зрозуміти себе та пройти правильне лікування. А воно можливе лише в спеціалізованій клініці. Ні в якому разі не можна намагатися лікувати хворого в центрах з працетерапії, підшивати або кодувати. Такі методи “лікування” не допомагають, а шкодять. Бо люди так і не можуть зрозуміти себе, свої проблеми, на них тиснуть, залякують, тому вони стають ще більш нещасними та агресивними.

Як правильно вибрати місце для лікування

Щоб людині помогли, треба знайти той нарко центр Кадирова (https://narko-centr.com.ua/uk/), в якому працюють психологи та наркологи з високою кваліфікацією і великим досвідом. Лише там запропонують ту допомогу, яка буде дійсно дієвою. Також в клініці обов'язково повинні бути комфортні умови. Бо реабілітація наркозалежних – це складний процес, люди почуваються дуже погано як фізично, так і морально. І вкрай важливо, щоб хоча б палата, територія клініки були приємними і затишними, а не депресивними, лякаючими. Також важливо, щоб з людиною працювали не лише індивідуально. Групова терапія – це хороше рішення, бо люди бачать що комусь вже стало легше. Хворі можуть поділитися своїми історіями, підтримати одне одного. Заввдяки цьому вони краще пізнають себе та швидше долають залежність.

Клініка доктора Кадирова пропонує лише комплексну допомогу, тому кожен, хто розуміє, що йому чи близьким треба лікування, може сміливо звертатися саме туди.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...